…és TE?
Kielégíted-e a tested ÉL-elemmel?
Kielégíted-e a tested – melynek közel 80%-a víz – naponta friss vízzel?
Kielégíted –e a tested az érintés csodájával, melyet adsz és elfogadsz – csak úgy, hogy a LÉLEK örvendezik benned mikor érintesz – mert szereted, tiszteled és emelni tudod a másikat??
Kielégíted-e a lelked, hogy örömben élsz, dolgozol és SZERETED MAGAD? A lelki szükségleteid köré szervezed az Életed?
Kielégíted –e a szellemiséged, hogy a saját célodért teszel? Megadod-e neki a szabadságot, hogy vezessen?
.
.
Mit alkottál eddig?
Mi az ami a csodás szellemiségedből a lelked erejével létrehoztál a tested cselekvéseivel?
Ha szétnézel a MOSTBAN………….. Élet sarjad MOST is a kezed nyomán?
.
.
Tiszta Teremtés csak az lehet, ami az Életet szolgálja!
.
Mi az Élet?
Az Élet = Öröm, Szeretet, Áramlás, Növekedés és Megújulás.
Ami él, az növekszik és mindig túllép önmagán 🙂
Az EMBER – Test-Lélek-Szellem szinten képes erre! 🙂
.
Mester… honnét tudhatom, hogy van-e még dolgom a világon?
– Abból hogy ÉLSZ!
.
.
November, minden napja Teremtőnap és a Teremtőerőnk megtisztítása a feladat 🙂 December pedig a tisztítás utáni kapcsolódásról szól az Isteni részünkkel 🙂
Módod és lehetőséged van minden egyes nap azt Teremteni ami ÖRÖM… és választásodban áll, azt is Teremteni, ami fájdalom, keret, stagnálás… Az első az Életet ÉLTETI, a második Teremtési minőség MEGTISZTÍTANDÓ… mert lehúz egy nehéz, sűrű rezgésre, amely ellened fordul majd és megmérgezi a lelkedet…aztán a testedet…
.
.
Tisztítás… megújítás… kapcsolódás…
Nincs „biztonság”, nincs állandóság itt a Földön, tehát a kapcsolódásokban sem!
Engedd menni, aminek lejárt az ideje, ami nem öröm, ami már nem visz Téged előre. Akitől-amitől nem TISZTA a Teremtésed… ilyenek, az önbecsapás, hazugság, félelem, illúziók és az alacsonyabb rezgésszintre lehúzó kapcsolatok is…. (és még sorolhatnám) de a lényeg: Ezekben TE vagy a főszereplő… nem más!
Az év arról szól, hogy változz, alakulj át egy olyan Emberré, AKI az ÉLETHEZ kapcsolódik – nem a múlthoz, nem a keserű csalódásokhoz, a fájdalomhoz, a betegség rezgéseihez, a szeretetlenséghez – hanem Önmaga Isteni lényéhez <3
Aki tudja, hogy a Lelke végtelen – és ezt csak úgy tapasztalhatja meg, hogy elengedi a kereteit, teóriáit, múltjának rémképeit, elvárásait…
Aki tudja, hogy Testének minden sejtecskéje a Lelkének rezdüléseit követi!! Ha elhíztál, nem a tested éhezik…hanem a lelked!! Ha beteg vagy nem a tested betegedett meg először, hanem a lelked!
Aki tudja, hogy a Szellemisége örök – és bármikor kapcsolódhat az Ősei szellemiségéhez, a Minden Tudáshoz, a Teremtőhöz (mindegy, hogy hogyan nevezzük) – Önmagához!
Aki mindhárom szinten, a TEREMTÉSEIT – tisztán, Önmagából – és nem hiányból indítja… Ő tud visszakapcsolódni az ÉLET, az Öröm, a Szeretet áramlásába 🙂
Aki kielégíti a testét, lelkét, szellemiségét… Ő is csak akkor maradhat TISZTA, ha KIÜRÍTI rendszeresen mindhárom szinten, a megújulást akadályozó gondolatokat, érzéseket, cselekvéseket.
Mert minden amit az Emberbőrben megélhetünk TEREMTÉS.
A gondolataink, az érzéseink és a cselekedeteink is 🙂 Te döntöd el, hogy ezzel a mérhetetlen Teremtőerővel az Élet Áramlását vagy a Stagnálás megkötött mozdulatlanságát TÁPLÁLOD.
.
Ha az önkielégítésed vagyis a Teremtésed, a HIÁNY rezgéséből indítod, akkor örökös HARC az életed – a győzelemért, valakinek a megkötéséért, a fájdalom elkerüléséért vagy a bosszú energetikájával töltekező kárpótlásért… Ilyenkor szeretet helyett, ellenállsz Önmagad valódi Életének, áramló és mindig megújuló megtapasztalására….
.
.
Tisztán Teremteni nagyon egyszerű 🙂
.
Jó gondolatokkal a fejedben, jó érzésekkel a szívedben, örömmel cselekszel és Tiszta lesz a TEREMTÉSED <3
Már csak egy kérdésem maradt 🙂
…és tedd a szívedre a kezed és úgy válaszolj!
Hiszed-e és teszed-e, hogy a LÁTHATATLAN, csodálatosan kreatív szellemiségedből, a lelkedre hallgatva – a LÁTHATÓBAN, a cselekvéseid által TE Teremted a BOLDOG ÉLETED?
…és bármit válaszoltál – IGAZAD van! Az a TE igazságod 🙂
Minden embernek a Földön saját igazsága van 🙂 Ezzel persze együtt jár, hogy SAJÁT szabad akarata és SAJÁT FELELŐSSÉGVÁLLALÁSA IS VAN azért, hogy, hogyan TESZI BOLDOGGÁ az Életét…
.
.
Test
Lélek
Szellem
Amit teszel…. Amit érzel… Amit gondolsz…
Nos…… MOST pont azaz időszak van, amikor az ÉLET szeretne ÖRÖMBEN áramolni Benned… Ez az ÁRAMLÁS, minden szinten – és minden elem segítségével – megpróbálja kitágítani, áttörni az eddigi gondolkodási szokásaidat, érzelmi rezgéstartományodat és cselekvési módszereidet, hogy HARMÓNIÁBA kerüljenek és Tiszta legyen a TEREMTŐERŐD 🙂
Tágítja-áttöri… tisztítja, kiégeti vagy elsodorja az Igazságaidat… a Szabad akaratodról formált képed …és a Felelősségvállalásod másra hárítását… –– HA ENGEDED az ÁRAMLÁST!
.
Nincs miért félned!
Téged nem sodor el, csak ami HAMISSÁ VÁLT vagy amit eleve hamisan aggattál magadra a MÚLTBAN…
MERT
Te vagy az alkotó és Te vagy az alkotás… Te vagy a Teremtő és Te vagy AKIT Teremtettél….
…És bármikor újrateremtheted Önmagad ÉLETÉT 🙂
ITT AZ IDŐ <3
.
.
…és TE??
Hagyod, hogy az Élet sodorjon vagy beleállsz és megtisztulsz?
– írd meg a hozzászólások közt ha mered 🙂
.







Minden vélemény számít!